Hizmetler Aktif Yol Yardım
Aktif Yol Yardım

Aktif Yol Yardım

Bir Honda sahibi olmak sadece ileri teknolojiye sahip bir araca sahip olmak değildir. Honda sahibi olmak Honda ailesinin bir parçası olmak demektir ve siz Türkiye’nin neresindeyseniz biz de sizin yanınızdayız.

Yolculuklarınızda başınıza gelebilecek her tür olumsuzluk için bizleri arayabileceğiniz Honda Aktif Acil Yol Yardım 0850 733 55 05 Çağrı Merkezi 0850 733 22 20 hattımızla bir aksilik durumunda 7/24 bizlere ücretsiz ulaşabilirsiniz.
GARANTİ KAPSAMINDA BİR ARIZA SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA VERİLEN HİZMETLER:
Otomobilinizin belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Honda Aktif Acil Yol Yardım hizmeti, ücretsiz temin edilmektedir. Otomobilinize yerinde müdahale edilebiliyorsa, yol yardım hizmeti olay yerine gönderilir.

Otomobiliniz bulunduğu yerde onarılamıyorsa aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz :
1. Çekici Hizmeti
Otomobilinizin servise çekilmesi için çekici gönderilir ve en yakın servise çekilir.
2. Ulaşım Hizmeti
Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa, gitmek istediğiniz noktaya ve sonrasında otomobilinizi geri almak için yetkili servise kadar olan ulaşım organizasyonu ve ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır.
3. Konaklama Hizmeti
Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa ve bizden konaklama talep ediyorsanız, rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Honda Türkiye tarafından karşılanmaktadır.
4. Kiralık Araç Hizmeti
Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz tamiri 5 iş gününü geçen arızalarda kiralık otomobil talepleriniz karşılanır.
KAZA VEYA GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLARDA VERİLEN HİZMETLER:
İsterseniz çekici hizmeti isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin, tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda Türkiye tarafından verilmektedir.
 • NEREDEYİZ

  Honda Plaza Damla
  Vedat Günyol Cad. No:11 34758
  Ataşehir / İstanbul
  Tel: 216 5724202 Fax: 216 5743049
  damla@hondaplaza.com.tr

 • Honda
 • Honda Plaza Damla

  İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Honda Bayi Damla güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  Sizleri de Ataşehir ilçesinde bulunan Honda Bayi Damla showroomumuza bekliyoruz.